Toptan & Perakende  

Sipariş Hattı..: info@dilaragida.com.tr 

 0216 373 3 373 . - . 0532 138 8 338

Hakkımızda

    

   Firmamız kurucusu Şemsettin Yıldırım Ünaldılar, sektördeki ilk çalışmasını 1979 senesinde adela salam ürünlerinin anadolu yakası satış ve dağıtımı ile başlamıştır. Kurulduğu günden günümüze kadar olan süreçte müşteri memnuniyetini ön planda tutup , güleryüzlü kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile günümüz piyasasında yerini sağlamlaştırmıştır.

   Dilara gıda hizmet verdiği perakende sektöründe deneyimli ve dinamik kadrosu , güçlü dağıtım ağıyla sektöründeki rakipleri arasındaki farkı hızla açmaktadır.piyasadaki gelişmeleri yakından takip ederek , gelişen ekonomi ve günün şartlarına çok çabuk uyum gösterip kendini geliştirmeye devam etmektedir. Geçen zaman aralığında bilgi ve tecrübesi ile gıda sektöründe önemli bir konuma gelen firmamız şuan itibari ile 500 mt kapalı alan 200 mt soğuk hava deposu ile 20 çalışan ve 12 araçlık filoya ulaşmıştır.

    Firmamız çatısı altında toplanan ülkemizin önemli gıda markalarının bazıları şunlardır : tahsildaroğlu, polonez, muratbey,  namet, cumhuriyet, çapanoğlu,beşler, ceylan vs. Satış ve pazarlama faliyetlerini sürdürdüğü , ünal, bağcı, bahçıvan, olize, Fora ve marmara birlik, takışoğlu, karper, lavache quırıt vs. Ve daha pek çok markanın tedarikçiliğini üstlenmektedir ve ayrıca üretimi devam etmekte olan Dilara pastırma ve dilara rize kavurmanın imalatı da yapılmaktadır.

   Firmamız İstanbul ili Ümraniye ilçesinde ikamet etmiş olup Anadolu yakasındaki tüm ilçelere hizmet vermeye devam etmektedir.